Miło nam poinformować, że jako ATC KLIMA jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych marki FUJITSU, nasze działania obejmują głownie Kraków i obszar małopolski. Cieszymy się, że tak profesjinalny partner jak firma FUJITSU doceniła naszą pracę i doświadczenie, liczymy tym samym na dalszy rozwój w zakresie oferty handlowej klimatyzatorów dla naszych klientów indywidualnych i partnerów biznesowych.

Oferta dla instalatorów klimatyzacji FUJITSU - Zostań Partnerem!Korzystając z naszego doświadczenia w branży klimatyzacji i wentylacji, które sięga 2008 roku stworzyliśmy ofertę hurtową marki FUJITSU dla instalatorów i odbiorców profesjonalnych. Firma ATC KLIMA jest oficjalnym dystrybutorem marki FUJITSU. Jeżeli jesteś instalatorem klimatyzacji i szukasz dobrych warunków i wsparcia w ramach zaopatrzenia zapraszamy do współpracy!


Skorzystaj na współpracy:


  • najlepsze ceny od oficjalnego partnera marki FUJITSU

  • indywidualne warunki handlowe

  • okresowe promocje na urządzenia marki FUJITSU

  • posiadamy własne stany magazynowe oraz sprawny proces zatowarowania

  • oferujemy wsparcie techniczne i merytoryczne


Aby zostać partnerem prześlij na adres e-mail: atcklima@atcklima.pl dane firmy:


  • nazwa firmy, adres, NIP

  • osoba kontaktowa

  • dane kontaktowe: e-mail, telefon


Po pozytywnej weryfikacji Państwa firmy możemy rozpocząć współpracę!

Klimatyzatory i wentylacja - dla domu i firmy

Klimatyzacja - oferujmemy Państwu DOBRE CENY na  montaż klimatyzacji, naprawę i serwis oraz czyszczenie klimatyzacji czyli kompleksowe podejście do zapewnienia naszym odbiorcom najlepszej obsługi systemów chłodzących oraz klimatyzacji. W naszej pracy stawiamy na najwyższą jakośc oraz estetykę wykonania. Serwisując sprzęt zapewniamy dokładne czyszczenie i odgrzybianie instalacji aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo.

Wentylacja systemy wentylacyjne dostosowane do potrzeb w najlepszych cenach, terminowo i solidnie. Jesteś zainteresowany? Sprawdź naszą ofertę oraz poznaj relacje z wykonanych instalacji u zadowolonych klientów!

Oczyszczanie i nawilżanie - najnowsze rozwiązania w zakresie oczyszczania i nawilżania powietrza stanowią krok w kierunku użytkowników poszukujących komfortu i dobrego samopoczucia, w przystępnych cenach mogą w znacznym stopniu poprawić samopoczucie alergikom i osobom wrażliwym na jakość powietrza w ciepłe i suche dni.

Rekuperatory System wentylacyjny nawiewno-wywiewny z odzyskiem ciepła oparty na rekuperatorze zapewnia odzysk ciepła z powietrza, które w tradycyjnych systemach wentylacyjnych bezpowrotnie ucieka. Świeże, chłodne powietrze zasysane jest poprzez czerpnię, następnie przechodzi przez wymiennik ciepła centrali wentylacyjnej ogrzewając się w jego kanalikach od powietrza usuwanego z wnętrza budynku, a następnie nawiewane jest do pomieszczeń takich jak salon, sypialnia czy gabinet.

Dane kontaktowe

FHU ATC Klima Robert Chorągwicki
Kielnik 15
32-010 Sadowie

tel./fax 012 642 35 40,
kom.600 345 236
www.atcklima.pl
atcklima@atcklima.pl