Zapraszamy do skorzystania z najnowszej oferty na klimatyzatory znanej i cenionej marki FUJITSU - Nowa Seria LM / LMCE - TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!!!

Klimatyzator FUJITSU - LM / LMCE - promocja

Klimatyzator FUJITSU INVERTER Seria LM

Model: ASYG07LMCE / AOYG07LMCE

Wydajność chłodnicza 2,0 KW

Cena urządzenia wraz z montażem netto: 3.550,00 PLN


Klimatyzator FUJITSU INVERTER Seria LM

Model: ASYG09LMCE / AOYG09LMCE

Wydajność chłodnicza 2,5 KW

Cena urządzenia wraz z montażem netto: 3.720,00 PLN

 

Klimatyzator FUJITSU INVERTER Seria LM

Model: ASYG12LMCE / AOYG12LMCE

Wydajność chłodnicza 3,5 KW

Cena urządzenia wraz z montażem netto: 4.230,00 PLN

 

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Instalacja standardowa do 5 mb.

Montaż na terenie Krakowa i okolic.

Do ceny należy doliczyć podatek VAT 23% ( dla osób prywatnych 8%).


 katalog FUJITSU - klimatyzator LMCE

 katalog FUJITSU - klimatyzator LMCE

 katalog FUJITSU - klimatyzator LMCE
Klimatyzatory i wentylacja - dla domu i firmy

Klimatyzacja - oferujmemy Państwu DOBRE CENY na  montaż klimatyzacji, naprawę i serwis oraz czyszczenie klimatyzacji czyli kompleksowe podejście do zapewnienia naszym odbiorcom najlepszej obsługi systemów chłodzących oraz klimatyzacji. W naszej pracy stawiamy na najwyższą jakośc oraz estetykę wykonania. Serwisując sprzęt zapewniamy dokładne czyszczenie i odgrzybianie instalacji aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo.

Wentylacja systemy wentylacyjne dostosowane do potrzeb w najlepszych cenach, terminowo i solidnie. Jesteś zainteresowany? Sprawdź naszą ofertę oraz poznaj relacje z wykonanych instalacji u zadowolonych klientów!

Oczyszczanie i nawilżanie - najnowsze rozwiązania w zakresie oczyszczania i nawilżania powietrza stanowią krok w kierunku użytkowników poszukujących komfortu i dobrego samopoczucia, w przystępnych cenach mogą w znacznym stopniu poprawić samopoczucie alergikom i osobom wrażliwym na jakość powietrza w ciepłe i suche dni.

Rekuperatory System wentylacyjny nawiewno-wywiewny z odzyskiem ciepła oparty na rekuperatorze zapewnia odzysk ciepła z powietrza, które w tradycyjnych systemach wentylacyjnych bezpowrotnie ucieka. Świeże, chłodne powietrze zasysane jest poprzez czerpnię, następnie przechodzi przez wymiennik ciepła centrali wentylacyjnej ogrzewając się w jego kanalikach od powietrza usuwanego z wnętrza budynku, a następnie nawiewane jest do pomieszczeń takich jak salon, sypialnia czy gabinet.

Dane kontaktowe

FHU ATC Klima Robert Chorągwicki
Kielnik 15
32-010 Sadowie

tel./fax 012 642 35 40,
kom.600 345 236
www.atcklima.pl
atcklima@atcklima.pl