Klimatyzacja w domu

Układy Multi Split serii MXZ dedykowane są dla tych, którzy poszukują wydajnego i elastycznego systemu 
klimatyzacji obejmującego swoim działaniem kilka pomieszczeń. Układy Multi Split Mitsubishi Electric w 
zależności od potrzeb, pozwalają na podłączenie od 2 do 8 jednostek wewnętrznych do jednej jednostki 
zewnętrznej. Niezależne działanie jednostek to nie tylko gwarancja indywidualnej nastawy temperatury w każdym pomieszczeniu, ale także dopasowania modeli poszczególnych jednostek wewnętrznych do wystroju obiektu. Układy serii MXZ mogą być stosowane w biurach, punktach handlowych i usługowych, pensjonatach,
apartamentach i domach.

Elastyczny układ 

Agregaty serii MXZ to aż 11 modeli o mocy od 3,0 do 15,5 kW, do których można podłączyć od 2 do 8 jednostek wewnętrznych różnych typów. Mniejsza ilość agregatów, a ponadto długie linie instalacji chłodniczej do 115 m) pozwalają na dogodne posadowienie jednostki na zewnątrz budynku, dając więcej wolnej przestrzeni i zapewniając niższy hałas pracy.
 
Optymalna konfiguracja 
 
Uniwersalna konstrukcja systemów MXZ pozwala optymalnie dopasować model zainstalowanej jednostki wewnętrznej do wystroju wnętrza. Urządzenia można wybrać spośród 39 dostępnych modeli serii M i Mr.Slim. Bogata oferta jednostek wewnętrznych to aż 6 typów: ścienne, przypodłogowe, kasetonowe: 1-stronne i 4-stronne, kanałowe, podstropowe.

Wysoka energooszczędność

Technologia INVERTER, pozwala na płynną regulację pracy urządzeń, osią-
gnięcie optymalnej mocy oraz zapewnienie komfortowych warunków w pomieszczeniach, przy minimalnym zużyciu energii. Wszystkie modele urządzeń  serii MXZ osiągają klasę A efektywności energetycznej, zarówno dla chłodzenia jak i dla grzania, zapewniając niskie koszty eksploatacji. 

Funkcja grzania
 
Wykorzystanie technologii inwerter, to możliwość zastosowania urządzeń nie  tylko do chłodzenia, ale również do grzania w zimniejszych okresach. Praca w układzie pompy ciepła możliwa jest do temperatury zewnętrznej -15°C. Nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych, wysokie współczynniki efektywności (COP od 5,06) zapewniają niskie zużycie energii.

Bardzo cicha praca

Wszystkie urządzenia Mitsubishi Electric cechuje bardzo cicha praca. Rożne modele jednostek wewnętrznych posiadają niski poziom ciśnienia akustycznego – już od 19 dB(A) dla MSZ-GE22 – gwarantując komfortowe warunki w pomieszczeniu. Dodatkowo agregaty serii MXZ posiadają specjalny prze-
łącznik, który pozwala na zmniejszenie hałasu pracy o 5 dB w trybie chłodzenia i o 7 dB w trybie grzania.

Łatwe sterowanie 

Standardowe opcje pilota bezprzewodowego lub przewodowego (zależnie od modelu jednostki wewnętrznej) można rozbudować o sterownik centralny kontrolujący wszystkie urządzenia z jednego miejsca, o interfejs EBI pozwalający na integrację układu klimatyzacji z automatyką inteligentnego budynku, w zewnętrzny czujnik temperatury pomocny szczególnie przy jednostkach kanałowych.
 

Klimatyzatory i wentylacja - dla domu i firmy

Klimatyzacja - oferujmemy Państwu DOBRE CENY na  montaż klimatyzacji, naprawę i serwis oraz czyszczenie klimatyzacji czyli kompleksowe podejście do zapewnienia naszym odbiorcom najlepszej obsługi systemów chłodzących oraz klimatyzacji. W naszej pracy stawiamy na najwyższą jakośc oraz estetykę wykonania. Serwisując sprzęt zapewniamy dokładne czyszczenie i odgrzybianie instalacji aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo.

Wentylacja systemy wentylacyjne dostosowane do potrzeb w najlepszych cenach, terminowo i solidnie. Jesteś zainteresowany? Sprawdź naszą ofertę oraz poznaj relacje z wykonanych instalacji u zadowolonych klientów!

Oczyszczanie i nawilżanie - najnowsze rozwiązania w zakresie oczyszczania i nawilżania powietrza stanowią krok w kierunku użytkowników poszukujących komfortu i dobrego samopoczucia, w przystępnych cenach mogą w znacznym stopniu poprawić samopoczucie alergikom i osobom wrażliwym na jakość powietrza w ciepłe i suche dni.

Rekuperatory System wentylacyjny nawiewno-wywiewny z odzyskiem ciepła oparty na rekuperatorze zapewnia odzysk ciepła z powietrza, które w tradycyjnych systemach wentylacyjnych bezpowrotnie ucieka. Świeże, chłodne powietrze zasysane jest poprzez czerpnię, następnie przechodzi przez wymiennik ciepła centrali wentylacyjnej ogrzewając się w jego kanalikach od powietrza usuwanego z wnętrza budynku, a następnie nawiewane jest do pomieszczeń takich jak salon, sypialnia czy gabinet.

Dane kontaktowe

FHU ATC Klima Robert Chorągwicki
Kielnik 15
32-010 Sadowie

tel./fax 012 642 35 40,
kom.600 345 236
www.atcklima.pl
atcklima@atcklima.pl