OFERTA  KONSERWACJI  URZĄDZEŃ  KLIMATYZACYJNYCH

Do zapewnienia prawidłowej pracy Państwa urządzeń konieczne jest przeprowadzenie okresowych przeglądów o częstotliwości odpowiedniej dla warunków pracy i charakteru pomieszczeń. Czynności jakie są przeprowadzane podczas okresowego przeglądu klimatyzatorów i urządzeń chłodniczych to przede wszystkim czyszczenie, które w efekcie przywraca higienę pracy urządzenia.

 

Klimatyzacja jest systemem, w którym wydajność oraz odpowiednia sprawność całej instalacji uzależniona jest w całości od stanu technicznego.

W przypadku braku czyszczenia powietrze wydmuchiwane z klimatyzatora może zostać dodatkowo wzbogacone o niepożądane pyłki, grzyby, bakterie oraz inne drobnoustroje.

Jeśli zaniedbamy czyszczenie klimatyzacji brudne urządzenia nie gwarantują odpowiedniego komfortu a nawet mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie osób w nich przebywających.

Zakres czynnności przy wykonywaniu konserwacji:

  • kontrola połączeń elektrycznych,
  • czyszczenie parownika,
  • czyszczenie skraplacza,
  • sprawdzenie układu odprowadzania skroplin,
  • kontrola ciśnień pracy,
  • dezynfekcja.

Do konserwacji używamy wytwornicy pary renomowanej firmy Karcher i środków chemicznych marki Rectoreseal. Urządzenia dobrze przygotowane do sezonu zmniejszają awaryjność co pozwoli uniknąć kosztów związanych z naprawą.

Ceny przeglądu w zależności od typu urządzenia i wydajności chłodniczej od 150-300 PLN + 23% VAT

Firma ATC KLIMA zajmuje się kompleksowo doborem, montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.

czyszczenie i konserwacja - promocja 2012

Pobierz w wersji PDF:  ulotka promocyjna 2014 - czyszczenie i konserwacja.


Najnowsza Promocja na Klimatyzatory!

Oferta hurtowa FUJITSU - zamawiaj u nas!

Klimatyzatory i wentylacja - dla domu i biura

Klimatyzacja - oferujmemy Państwu DOBRE CENY na  montaż klimatyzacji, naprawę i serwis oraz czyszczenie klimatyzacji czyli kompleksowe podejście do zapewnienia naszym odbiorcom najlepszej obsługi systemów chłodzących oraz klimatyzacji. W naszej pracy stawiamy na najwyższą jakośc oraz estetykę wykonania. Serwisując sprzęt zapewniamy dokładne czyszczenie i odgrzybianie instalacji aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo.

Wentylacja systemy wentylacyjne dostosowane do potrzeb w najlepszych cenach, terminowo i solidnie. Jesteś zainteresowany? Sprawdź naszą ofertę oraz poznaj relacje z wykonanych instalacji u zadowolonych klientów!

Oczyszczanie i nawilżanie - najnowsze rozwiązania w zakresie oczyszczania i nawilżania powietrza stanowią krok w kierunku użytkowników poszukujących komfortu i dobrego samopoczucia, w przystępnych cenach mogą w znacznym stopniu poprawić samopoczucie alergikom i osobom wrażliwym na jakość powietrza w ciepłe i suche dni.

Rekuperatory System wentylacyjny nawiewno-wywiewny z odzyskiem ciepła oparty na rekuperatorze zapewnia odzysk ciepła z powietrza, które w tradycyjnych systemach wentylacyjnych bezpowrotnie ucieka. Świeże, chłodne powietrze zasysane jest poprzez czerpnię, następnie przechodzi przez wymiennik ciepła centrali wentylacyjnej ogrzewając się w jego kanalikach od powietrza usuwanego z wnętrza budynku, a następnie nawiewane jest do pomieszczeń takich jak salon, sypialnia czy gabinet.

Dane kontaktowe

FHU ATC Klima Robert Chorągwicki
ul. Kielnik 15
32-010 Sadowie
Zadzwoń: 600 345 236

tel./fax 012 642 35 40,
www.atcklima.pl
atcklima@atcklima.pl