ATC KLIMA - WENTYLACJA I KLIMATYZACJA


Nasza działalność polega głównie na sprzedaży, montażu i serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. W naszej ofercie znajdą państwo urządzenia oraz usługi dla domu, sklepu oraz biura. 

O firmie ATC Klima


Certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego

Od roku 2016 firma ATC-Klima uzyskała Certyfikat na instalowanie oraz konserwację lub serwisowanie urządzeń chłodniczych, klimatyzayjnych i pomp ciepła.
Klimatyzacja dla domu


Firma ATC Klima prowadzi działalność w ramach, której doradzamy, projektujemy oraz instalujemy domowe systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne. Oprócz instalacji zapweniających regulację temperaturową w ofercie dla domów i pomieszczeń mieszkalnych posiadamy w ofercie urządzenia do nawilżania i oczyszczania powietrza, szczególnie ważne dla komfortu alergików i osób szczególnie wrażliwych na jakość powietrza.

Klimatyzacja dla biura i  sklepów

Oferujemy również klimatyzacje i wentylacje dla budynków użytku publicznego takich jak hotele kawiarnie czy sklepy o dużej powierzchni handlowej. Firma ATC Klima wykonuje także prace w pomieszczeniach w których tak ważne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury jak np. w szpitalach czy serwerowniach. 

Czyszczenie i serwis klimatyzacji

W każym przypadku oferujemy usługi w zakresie sezonowego czyszczenia i napraw elementów klimatyzacji.Najnowsza Promocja na Klimatyzatory!

Oferta hurtowa FUJITSU - zamawiaj u nas!

Klimatyzatory i wentylacja - dla domu i biura

Klimatyzacja - oferujmemy Państwu DOBRE CENY na  montaż klimatyzacji, naprawę i serwis oraz czyszczenie klimatyzacji czyli kompleksowe podejście do zapewnienia naszym odbiorcom najlepszej obsługi systemów chłodzących oraz klimatyzacji. W naszej pracy stawiamy na najwyższą jakośc oraz estetykę wykonania. Serwisując sprzęt zapewniamy dokładne czyszczenie i odgrzybianie instalacji aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo.

Wentylacja systemy wentylacyjne dostosowane do potrzeb w najlepszych cenach, terminowo i solidnie. Jesteś zainteresowany? Sprawdź naszą ofertę oraz poznaj relacje z wykonanych instalacji u zadowolonych klientów!

Oczyszczanie i nawilżanie - najnowsze rozwiązania w zakresie oczyszczania i nawilżania powietrza stanowią krok w kierunku użytkowników poszukujących komfortu i dobrego samopoczucia, w przystępnych cenach mogą w znacznym stopniu poprawić samopoczucie alergikom i osobom wrażliwym na jakość powietrza w ciepłe i suche dni.

Rekuperatory System wentylacyjny nawiewno-wywiewny z odzyskiem ciepła oparty na rekuperatorze zapewnia odzysk ciepła z powietrza, które w tradycyjnych systemach wentylacyjnych bezpowrotnie ucieka. Świeże, chłodne powietrze zasysane jest poprzez czerpnię, następnie przechodzi przez wymiennik ciepła centrali wentylacyjnej ogrzewając się w jego kanalikach od powietrza usuwanego z wnętrza budynku, a następnie nawiewane jest do pomieszczeń takich jak salon, sypialnia czy gabinet.

Dane kontaktowe

FHU ATC Klima Robert Chorągwicki
ul. Kielnik 15
32-010 Sadowie
Zadzwoń: 600 345 236

tel./fax 012 642 35 40,
www.atcklima.pl
atcklima@atcklima.pl